Urgent
Negociabil
Like pe Facebook
+1 pe Google+
Parteneri
Pescuit in Romania
Curs Valutar
28.01.2020
Valoare
1 EUR
1 USD
: #444 RON
a, san RON

Angajez Ingrijitor si Intretinere vila turistica

1 RON
Urgent
Negociabil
Adaugat la: 08.01.2020 13:47:56
Descriere anunt
Societate comerciala angajeaza familie (sot si sotie) sau o persoana de sex feminin pentru intretinerea si administrarea unei pensiuni turistice, localitatea Bran, judetul Brasov. <br />
Cerinte <br />
Atributii generale: <br />
- ingrijitorul vilei asigura ingrijirea si curatenia interioara si exterioara a proprietatii, ajuta la solutionarea eventualelor defectiuni, punerea micului dejun la dispozitia turistilor. <br />
Responsabilitati: <br />
- daca exista permis de conducere categoria B este un plus. <br />
- respecta regulile disciplinare si de ordine stabilite de angajator <br />
- realizeaza cand este cazul necesarul de aprovizionare<br />
- nu se va prezenta la locul de munca sub influenta bauturilor alcoolice si a substantelor stupefiante <br />
- va executa cu profesionalism si spirit de raspundere toate sarcinile care i-au fost incredintate <br />
- nu va absenta fara motiv, fara sa anunte in prealabil conducerea societatii si fara a primi acordul beneficiarului. <br />
Cerinte: <br />
- experienta intr-un post similar este considerata un plus; <br />
- calificarea de instalator este considerata un plus pentru el; <br />
- seriozitate maxima; <br />
- disponibilitate full time de relocare in Bran Judet Brasov. <br />
- referintele sunt obligatorii. <br />
Oferta (bonusuri, beneficii) <br />
- pachet salarial motivant <br />
- cazare in conditii foarte bune (familia respectiva va locui la Poiana Tapului) <br />
- mese bauturi tot ce tine de alte cheltuieli ingrijire personala incluse. <br />
- alte detalii se vor oferi telefonic.
Localizare anunt: Brasov, Bran
Detalii de contact
Trimite mesaj direct
Trimite mesaj vanzatorului
turism.constanta@yahoo.com
Comentarii
Anunturi din aceasta categorie
No results found.
Parteneri
28.01.2020
Valoare
1 EUR
1 USD
: #444 RON
a, san RON